top of page

Лікування зубів

Лікування карієсу

Карієс - небезпечне захворювання, яке призводить до руйнування зубів і навіть, у деяких випадках, до їхньої втрати. Основна причина його утворення - недотримання основних правил гігієни.

У нашій стоматологічній клініці ми пропонуємо найсучасніші та ефективні методи лікування карієсу. До них належать:

  • ремінералізація емалі;

  • пломбування зубів;

  • реставрація зубів;

  • відновлення зуба коронковою вкладкою.

Лікування карієсу або пломбування зубів у Дентал Офіс Анжели Муренець

Ремінералізація емалі застосовується у випадку початкового карієсу, тобто коли зуби ще не дуже пошкоджені. Мінералізація полягає в очищенні ділянки, ураженої карієсом, а потім у нанесенні на неї препарату гелю фтору, завданням якого є відновлення пошкодженої ділянки.

     Якщо карієс запущений і наявний значний дефект зуба, то проблему вирішуємо пломбуванням зуба, реставраційним відновленням або коронковою вкладкою. У нашій клініці ми використовуємо адгезивні системи і фотополімерні матеріали нового покоління, які гарантують високі результати у міцності пломб і реставрацій та надзвичайної естетики (кольору і блиску натуральної емалі зуба). Наш стоматолог індивідуально підбирає колір пломбувального матеріалу до природного кольору зубів пацієнта. Сколоіономерні матеріали, коронкові вкладки використовуємо при великих дефектах кутових зубів.

   

Лікування кореневих каналів

      Ендодонтія або лікування кореневих каналів - це реальний спосіб зберегти хворі зуби. І часто це єдиний шанс зберегти власний зуб. Наш стоматологічний кабінет пропонує лікування на найвищому рівні завдяки стоматологічним професіоналам.

   Ендодонтія займається лікуванням зубного нерва (пульпи), тому необхідність у такому лікуванні виникає, коли ми маємо справу зі значними дефектами. Основна ендодонтична процедура - це  обробка кореневих каналів, що  проводиться за допомогою дуже тонких інструментів. Окрім того, стоматолог використовує дуже точні інструменти. Завдяки цьому лікування кореневих каналів у Стоматологічній клініці Анжели Муренець надзвичайно точне і ефективне. Варто також зазначити, що наша клініка вилікувала від зубного болю тисячі пацієнтів, що є найкращим свідченням високої якості наших послуг.

 

Ендодонтичні методи лікування включають:

  • лікування кореневих каналів

  • видалення зламаного інструменту

  • закриття перфорація

  • зняття коронково-кореневих вкладок

Лікування кореневих каналів у Дентал Офіс Анжели Муренець.jpg
bottom of page