Перший візит до стоматолога

     Перший візит до стоматолога може бути стресовим для пацієнтів. Ми зазвичай боїмося чогось невідомого. Однак, не потрібно хвилюватися. Варто ознайомитися з процедурою проведення стоматологічного візиту у нашій клініці. Коли пацієнт заздалегідь знає, що його чекає в кабінеті під час першого контакту з новим стоматологом, то менше хвилюється, а отже отримує кращі для себе результати.

  Спершу пацієнт отримує анкету щодо стану свого здоров’я. Після заповнення його запрошують у стоматологічне крісло. Стоматолог ознайомлюється з анкетою. Пацієнт розповідає стоматологу, що його турбує. Для того, аби поставити повний діагноз, вам знадобиться стоматологічний огляд. Ми рекомендуємо проводити інтраоральний огляд, щоб ви самі побачили стан здоров’я ваших зубів і ясен.

Перший візит до стоматолога Дентал Офіс Анжели Муренець

   Стоматологічний огляд – це діагностика ротової порожнини, яка проводиться з метою попередження і виявлення ранніх симптомів (ознак) захворювань зубів та ясен. Наш стоматолог визначає стан (статус) ваших зубів і ясен та встановлює попередній діагноз.  

    Після закінчення огляду пацієнт отримує консультацію та план лікування (можливі варіанти), ознайомлення з цінами і гарантіями лікування. Стоматолог розповідає про виявлені проблеми та можливі методи лікування.

   Часто на запитання: «Що б ви хотіли запитати?», пацієнти відповідають мовчанкою. Консультація - це також відповіді на усі Ваші запитання, тому не потрібно соромитися запитувати. Пам’ятайте, для того, щоб процес лікування пройшов максимально легше, пацієнт повинен обговорити зі стоматологом усі свої сумніви.

   Стоматологічна клініка Дентал Офіс Анжели Муренець характеризується високим професіоналізмом та якістю наданих послуг. Тому ми кожному нашому пацієнтові детально пояснюємо про користь проведених процедур для здоров’я зубів і ясен простою і зрозумілою мовою, адже знаємо, що це - основа тривалої співпраці.