top of page

Чи потрібен догляд зубній щітці? Як правильно це зробити

Оновлено: 3 січ. 2022 р.

Ймовірно, ви користуєтеся зубною щіткою щодня, щоб очистити поверхні зубів і язика від нальоту та бактерій. Після ретельного чищення рот стає набагато чистішим, а ваша зубна щітка - навпаки, адже тепер вона містить усі ті мікроби та залишки їжі з вашого рота. У цій статті ми розглянемо способи дезінфекції зубної щітки, щоб переконатися, що вона чиста та безпечна для наступного використання.

Як почистити зубну щітку?

Існує кілька методів дезінфекції зубної щітки між використанням. Деякі з них більш ефективні, ніж інші.

  • Зубну щітку слід ретельно промивати у гарячій воді до та після кожного використання.

  • Замочіть зубну щітку в антибактеріальному ополіскувачі для рота. Цей метод полягає в тому, що після кожного чищення зубів потрібно зубну щітку занурити головкою вниз у невелике горня з ополіскувачем для рота приблизно на 2 хвилини. Але пам’ятайте, що так ваша зубна щітка скоріше зноситься, оскільки рідини для полоскання рота зазвичай містять агресивні інгредієнти, які руйнують щетину.

  • Скористайтеся засобом для очищення зубних протезів.Чи потрібно кип’ятити зубні щітки?

Зубну щітку не треба кип’ятити. Пластикова ручка більшості зубних щіток може розплавитися в киплячій воді. Вищезгаданих способів очищення цілком достатньо, щоб її можна було використовувати.

Якщо ви все одно хочете використовувати окріп, нагрійте воду в чайнику або в каструлі на плиті. Як тільки вона закипить, вимкніть вогонь і занурте зубну щітку приблизно на 30 секунд.

Як утримувати зубну щітку в чистоті?

  • Краще не зберігайте зубні щітки одну біля одної;

  • Зберігайте її якомога далі від туалету;

  • Регулярно очищуйте кришки чи тримачі зубних щіток, якщо такі використовуєте.

Пам’ятайте, що у більшості випадків достатньо зубну щітку замінювати кожні 3-4 місяці. Але якщо щетина зубної щітки пошкодилася скоріше чи ви хворіли, то негайно оновіть собі.24 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page