ЧИ ВСІМ ПОТРІБЕН ОПОЛІСКУВАЧ ДЛЯ РОТА?

Ополіскувач для рота - це ще однин продукт, який призначений для догляду зубів і кращої гігієни рота. Зазвичай ополіскувач для рота використовується для свіжого подиху.

Жінка збирається полокати зуби ополіскувачем
Чи всім потрібен ополіскувач для рота?

Ополіскувачі бувають як звичайні, так і призначені для певного ефекту: зміцнення зубної емалі, запобігання утворенню карієсу, відбілювання зубів, лікування ясен. На відміну від зубної щітки та пасти, ополіскувач для рота не є обов’язковим засобом гігієни. Більшість його формул містять спирт.


Якщо ви використовуєте ополіскувач для рота без фтору безпосередньо після чищення зубною пастою, яка має у своєму складі фтор, то ви бажаного результату не отримаєте, бо змиєте фтор із зубної емалі. Однак, якщо ви використовуєте ополіскувач для ротової порожнини, який містить інгредієнти, що формують емаль, такі як фтор, це може допомогти підтримувати підвищений рівень фтору в роті після чищення зубів.


Існує не так багато клінічних досліджень, щоб порівняти результати використання рідини для полоскання рота відразу після чищення зубів і з певною перервою. Однак, для гарантії, ви можете почекати приблизно 20 хвилин після чищення зубів, щоб використовувати ополіскувач, особливо якщо він містить спирт або не містить фтору.


7 переглядів0 коментарів