top of page

ІМПЛАНТИ – ЕФЕКТНИЙ ПОРЯТУНОК ПРИ ВІДСУТНОСТІ ЗУБІВ

Оновлено: 26 лип. 2021 р.

Наближається важлива сімейна, ділова чи суспільна подія, а вам бракує зубів? Вам вже зле від думки, який ви матимете вигляд? Вам цікаво, як ви зможете говорити і усміхатися? Увага! У нас є важливі новини для вас! Немає підстав наголошувати на цьому, адже сучасні протези можуть вирішувати подібні проблеми швидко та безболісно! Встановлення імплантатів, коронок, мостів чи протезів зараз здійснюється зручним способом. Усе, що вам потрібно зробити, це визначитися з лікуванням, а ми подбаємо про решту. Тож давайте відвідаємо фахівця і подбаємо про вашу усмішку!

Імплантат зуба - що це таке і яке лікування?

Імпантати або простіше - це штучні корені зуба, імплантовані в щелепу, щоб можна було розмістити на ньому коронку зуба, мости або протези. Імплантати зазвичай виробляються з титану, завдяки чому вони біосумісні, відрізняються високою якістю та довговічністю. Лікування відбувається в кілька етапів. Спочатку фахівець проводить огляд пацієнта і призначає необхідне обстеження. Потім лікар готує місце для імплантації імплантатів. Процедуру проводять під наркозом. Введення зубного імплантату займає близько 20 хвилин. Процес остеоінтеграції, тобто приживлення імплантатів у кістку, триває від 2 до 6 місяців.


Протези - природна усмішка без незручностей

Якщо вас бентежить вигляд власного зубного ряду або його відсутність, це явний сигнал, щоб змінити цю ситуацію. Щоб знову насолоджуватися природним виглядом своїх зубів, зверніться до стоматолога. Фахівці мають досвід виготовлення індивідуальних протезів. Тож якщо ви потрапите в їхні руки, ви можете бути впевнені, що результати вас здивують лише позитивно. Лікар вам допоможе із вибором найкращого варіанту.

Коронка на імплантаті - ідеальне рішення

Якщо у вас відсутній один зуб, то у такому випадку коронка на імплантаті – найкраще для вас рішення. Так ви забудете про відсутність зуба і знову будите почуватися впевнено в будь-якій ситуації. Вам допоможуть вибрати правильний матеріал, з якого буде виготовлена ​​кожна коронка зуба, щоб отримати ефект природності та тривалого задоволення своєю усмішкою.

Не бійтеся змінитися на краще!

Кожен з нас заслуговує на кращу якість життя. Турбота про здоров’я та бездоганний зовнішній вигляд, безсумнівно, покращує наше самопочуття та підвищує рівень нашого самосприйняття. Саме тому за це варто боротися. Отже, якщо дефекти зубного ряду перешкоджають вашому задоволенню, настав час для змін. Сучасні методи відновлення відсутніх зубів, доступні завдяки сьогоднішньому протезуванню, дозволяють отримати експрес-безболісну метаморфозу. Тож добре скористатися здобутками та допомогою експертів у цій галузі.

Дентал Офіс Анжели Муренець – зателефонуйте, щоб дізнатися більше!

24 перегляди0 коментарів
bottom of page