КІНЕЦЬ ЛІТА – ЧАС ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ БІЛОГО КОЛЬОРУ ЗУБІВ!

Після закінчення літа кожен хоче зберегти якомога більше позитивної енергії на осінній сезон. Хоча приваблива засмага з часом зникне, це не привід для смутку. Гарний зовнішній вигляд не залежить від кольору шкіри, чого не скажеш про білосніжну усмішку. Але що робити, щоб позбутися жовтизни на зубах чи їхньої тьмяності? Ми пропонуємо процедури, які допомагають отримати та зберегти ідеально білі зуби.

Чому зуби стають жовтими?

Жовтизна зубів найчастіше є наслідком накопичення зубного нальоту, який спричинений неправильним чищенням зубів. Зубною щіткою вичистити усі міжзубні проміжки буває складно. Ось чому так важливо користуватися зубною ниткою чи йоршиком, а також полокати рот ополіскувачем. Це запобігає утворенню бактерій, що викликають гниття, і захищає від розвитку захворювань ясен таких як гінгівіт і парадонтит. Не забувайте чистити зуби після кожного прийому їжі м’якою щетиною зубної щітки, щоб не пошкодити емаль. Жовтий колір зубів також може бути викликаний неправильним харчуванням і курінням. Якщо ви хочете цьому запобігти, менше їжте солодощі, пийте каву, чай або червоне вино.


Які стоматологічні процедури слід проводити для покращення зовнішнього вигляду усмішки?

Зовнішній вигляд зубів завжди можна покращити, незалежно від віку. Тож якщо ви ніяковієте, коли усміхаєтесь, бо соромитесь своїх зубів, пора починати вдосконалювати свою усмішку! Як це зробити? Почати з видалення зубного нальоту і каменю. Чудовою ідеєю для нового, привабливого зовнішнього вигляду зубів є содоструминна обробка зубів, яка допоможе позбутися жовтої плівки на зубах. Також рекомендується провести процедуру фторування, щоб захистити зуби від утворення зубного каменю та розвитку карієсу. У клініці Дентал Офіс Анжели Муренець ви можете провести кілька таких процедур під час одного відвідування, що займе у вас лише десяток хвилин! Наступним кроком, який подарує вам ідеальну усмішку, стане відбілювання зубів.

Що викликає знебарвлення зубів?

Існує кілька факторів, які можуть знебарвити зуби. Незважаючи на дотримання правил гігієни порожнини рота, на несприятливу зміну кольору зубів впливають довготривалі звички: куріння, вживання кави, чаю, великої кількості кислих або темного кольору продуктів, таких як грейпфрути, чорниця чи гранат. Високий ризик зміни кольору зубів включає тривалий прийом антибіотиків, деяких ліків, що знижують кров’яний тиск, протиалергічних препаратів. Втрата білизни зубів може бути пов’язана з природним процесом старіння.

Відбілювання зубів - найкраща процедура на початку осені!

У сезон відпусток ми їмо набагато більше продуктів (ягоди, фрукти, овочі, морозиво), які змінюють колір зубів на темніший. Ось чому на початку осені варто провести професійну гігієну, щоб позбутися жовтизни, зубного нальоту і каменю. Тоді зуби знову гарно виглядатимуть, а чистка у стоматолога попередить утворення карієсу та захворювань пародонту. Вересень - ідеальний час для професійного та безпечного відбілювання зубів під наглядом фахівця.

Вас цікавить додаткова інформація про відбілювання зубів? Звертайтеся у стоматологічну клініку Дентал Офіс Анжели Муренець у Львові.

8 переглядів0 коментарів