top of page

ЛІКУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ - ЕФЕКТИВНА ДОПОМОГА У ВАЖКИХ СИТУАЦІЯХ

Зубний біль заважає і динаміці буднів, і відпочинку? Кожна мить на роботі та вдома нестерпна? Замість того, щоб приймати ще більше знеболюючих, йдіть до стоматолога! Такі симптоми можуть свідчити про необхідність негайного лікування кореневих каналів. Наші фахівці швидко впораються з цією недугою, позбавлять вас джерела болю та врятують від видалення ваш рідний зуб. Тому не гайте часу, а скористайтеся допомогою професіоналів!

Зубний біль - попереджувальний сигнал, яким не слід нехтувати

Найчастіше зубний біль - це не лише погане самопочуття, але й попереджувальний сигнал, який не слід недооцінювати. Це може бути симптомом запущеного карієсу та запалення нерва (пульпи) зуба. На жаль, такі занедбані недуги і запізнілий візит до стоматолога призводить до необхідності видалення зуба у близькому майбутньому. Однак процес руйнування зубів у більшості випадків можна зупинити, і це однозначно варто робити. Мета лікування кореневих каналів - допомогти у критичній ситуації, коли зуб все ще має шанс вижити.


Що таке лікування кореневих каналів?

Лікування кореневих каналів проводиться під анестезією, завдяки чому процедура є безболісною і комфортною. Суть такого лікування полягає в очищенні зубних каналів, видаленні інфікованих тканин, дезінфекції та заповненні вільного простору гутаперчею - особливою речовиною природного походження, подібною до каучуку. Після усунення інфікованої пульпи (нерва) канали очищають і висушують, а канали заповнюють згаданою гутаперчею, відбувається герметизація. Цей процес допомагає врятувати весь або частину зуба від видалення. Після успішного лікування кореневого каналу/-ів відповідно до руйнування коронкової частини зуба вам буде проведена або реставрація, або виготовлена керамічна чи композитна вкладка, або коронка.

Рідні зуби - скарб, який варто берегти

Наші рідні зуби, безсумнівно, є одним із найбільших скарбів, які ми повинні берегти. У стоматологічній клініці Дентал Офіс Анжели Муренець ми приділяємо особливу увагу збереженню зубів кожного пацієнта, оскільки ми усвідомлюємо, наскільки це важливо у повсякденному житті. Протезування - метод, який ми використовуємо в крайньому випадку. Перш за все, ми орієнтуємось на здоров’я та покращення стану рідних зубів.

Немає зубів - яке рішення?

Трапляється так, що рідний зуб не вдається врятувати, а лікувати кореневі канали вже пізно. На щастя, сучасне протезування має низку способів відновити зуби, які мають природний вигляд. Наші експерти нададуть вам інформацію про найкраще рішення для вас. Ми робимо зубні коронки, мости та протези у короткі терміни. Тож якщо вам видалили зуб, не хвилюйтеся. Фахівці нашої клініки запропонують вам зручну дату лікування, і за короткий час повернемо вам радість знову жувати яблука, гризти горіхи і широко усміхатися!

Ендодонтія в стоматологічній клініці Дентал Офіс Анжели Муренець - втомилися від зубного болю? Хочете перевірити стан своїх зубів? Зверніться до нашого стоматолога і подбайте про здоров’я своїх зубів!

8 переглядів0 коментарів
bottom of page