top of page

Міфи VS Реальність імплантації зубів

Протягом багатьох років єдиним вирішенням проблеми втрати зубів були зубні протези. На щастя, завдяки розвитку стоматологічних технологій з’явилися нові способи усунення незручностей відсутності зубів - це імплантати. Однак багато людей ухиляються від цього варіанту лікування, бо вірять у деякі міфи про імплантацію зубів. Розвіявши деякі з цих міфів і дізнавшись правду про процес, ви зможете прийняти більш обгрунтоване рішення щодо того, чи підходять вам зубні імплантати.Міф 1: Несумісні з організмом

Факт: Зубні імплантати виготовляються з біосумісного титану. Це означає, що організм людини максимально легко звикає до імпланта. У дуже рідкісних випадках зубний імплантат може не повністю злитися з кісткою. Однак загальний рівень успіху становить приблизно 95 % відсотків. Висококваліфікований та досвідчений стоматолог, чиї пацієнти уважно виконують усі вказівки щодо догляду, може досягти успіху і понад 98 %.


Міф 2: Лише для старших людей

Дентальна імплантація можлива з 18-21 року, тобто тоді, коли щелепні кістки вже повністю сформовані. А вікові обмеження для імплантації – відсутні; важливий загальний стан здоров’я.


Міф 3: Болісна процедура

Дехто не хоче ставити імпланти, бо вважають що це боляче. Насправді багато пацієнтів стверджують, що процедура була простою та менш болючою, ніж вони собі уявляли. Більшість процедур вимагають лише місцевої анестезії, щоб запобігти больовим відчуттям.


Міф 4: Дуже дорого

Розглядаючи вартість зубних імплантатів, важливо думати про довгострокові витрати. Дентальний імплантат дешевший, ніж міст у довгостроковій перспективі, оскільки зубні імплантати мають довший термін служби. Мости прослужать лише 7-15 років, перш ніж їх потрібно буде замінювати, тому зубні імплантати будуть більш цінними в довгостроковій перспективі.

17 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page