top of page

ОСЬ ЧОМУ НЕ МОЖНА НЕДООЦІНЮВАТИ ЗУБНИЙ БІЛЬ!

Починається, здавалося б, невинно із «трошки», але саме це «трошки» може значно погіршити стан здоров’я зубів чи навіть призвести до їхнього видалення. Що ж тут такого небезпечного? Ну, це, без сумніву, зубний біль! На жаль, багато людей ігнорують цей симптом на початкових стадіях, що в результаті може призвести до втрати зубів. Карієс прогресує дуже швидко і у багатьох випадках безсимптомно. Ось чому потрібно відразу звернутися до стоматолога. Спеціаліст проведе діагностику та поставить правильний діагноз, і будь-яка можлива загроза буде усунена негайно.


Які причини зубного болю?

Найпоширенішою причиною зубного болю є прогресуючий карієс. У цьому випадку стоматолог повинен якомога швидше провести відповідне лікування. Однак це не єдина причина такого типу недуг, оскільки це може також виникати внаслідок глибших змін пульпи (нерва) та наявності запалення. Крім того, якщо ви відчуваєте дискомфорт, почервоніння та кровотечі з ясен, існує також ризик розвитку пародонтиту, небезпечного інфекційного захворювання тканин пародонту, що призводить до розхитування та втрати зубів. Причиною цього стану є накопичення зубного нальоту і каменю. Також трапляється, що зубний біль періодичний і пов’язаний із чутливістю зубів до гарячих і холодних напоїв або страв.Лікування кореневих каналів - коли це потрібно?

Коли карієс прогресує, зазвичай виникає пульпіт. Це саме і є той випадок, коли необхідне лікування кореневих каналів. Стоматолог під анестезією видаляє хвору пульпу із зубної камери та каналів, дезінфікує їх та наповнює відповідним матеріалом і відновлює естетику вашого зуба.


Чому завжди краще рятувати власні зуби, ніж їх виривати і ставити імпланти чи протези?

Якщо зубний біль посилюється, а руйнівні процеси настільки пошкодили зуб, що врятувати його важко, перспектива видалення зуба зростає. Однак у кожному випадку варто застосовувати лікування, що дає шанс на порятунок зуба, адже найголовніше - це зберегти власні зуби якомога довше. Отже, якщо необхідне лікування кореневих каналів, скористайтеся такою можливістю, і наші спеціалісти зі стоматологічної клініки Дентал Офіс Анжели Муренець, безумовно, зроблять усе можливе, щоб врятувати ваш рідний зуб!


Стоматологічні процедури, які допомагають підтримувати зуби в ідеальному стані

Варто регулярно видаляти зубний наліт і камінь, проводити содоструминну чистку зубів та мінералізацію зубної емалі. Ці процедури завжди повинен робити кваліфікований стоматолог, щонайменше кожні шість місяців. Професійне та систематичне очищення зубів від зубного нальоту та каменю, яке проводить фахівець, запобігає утворенню та розвитку карієсу, а також таким захворюванням пародонту, як гінгівіт чи парадонтит.

Почніть доглядати за зубами вже зараз, домовтесь про консультаційний візит до стоматолога у Львові сьогодні! Зверніться до стоматологічної клініки Дентал Офіс Анжели Муренець!

9 переглядів0 коментарів
bottom of page