top of page

ВДАЛЕ ПОБАЧЕННЯ, АБО П’ЯТЬ ІДЕЙ ПОКРАЩЕННЯ УСМІШКИ

Оновлено: 8 лют. 2022 р.

Красиві зуби додають впевненості та змушують почуватися привабливіше. Однак що робити, якщо у вас жовті, тьмяні, чутливі чи криві зуби? Пропонуємо вам переглянути п’ять ідей як покращити стан зубів.

Видалення зубного каменю - лікування, яке омолоджує і лікує

Видалення зубного нальоту і каменю стоматологом - це процедура, яка дозволяє покращити не лише зовнішній вигляд зубів, але і стан їхнього здоров’я. Накопичений наліт сприяє розвитку карієсу, внаслідок чого зуби псуються і навіть випадають. Вчасна і регулярна професійна гігієна ротової порожнини також запобігає розвитку гінгівіту і пародонтиту. Таку процедуру потрібно проводити щонайменше кожних пів року.


Красива усмішка: чистка зубів, вініри, відбілювання зубів

Содоструминна обробка зубів - спосіб позбутися від нальоту і змінити колір

Із плином часу, а також вживанням чаю, кави, червоного вина та солодких напоїв зуби покриваються жовтим нальотом і тьмяніють. У цьому випадку чудово підходить содоструминна чистка зубів, яку ви можете зробити в стоматологічній клініці Дентал Офіс Анжели Муренець за адекватну ціну.

Фторування - зміцнення та захист зубів

Бездоганний зовнішній вигляд зубів є наслідком турботи про їхнє здоров’я. Саме тому фторування є важливою процедурою для профілактики карієсу. Це ефективний спосіб зміцнити емаль та продовжити ефект захисту від нальоту після проведення професійної гігієни ротової порожнини.

Відбілювання зубів – це білосніжно сяюча усмішка

Зуби не завжди виглядають білими, тому варто проводити професійне та безпечне відбілювання зубів у стоматологічній клініці Дентал Офіс Анжели Муренець, під наглядом досвідченого стоматолога. Процедура дозволить вам повернути впевненість у собі завдяки тому, що висвітлить ваші зуби на кілька тонів! Така доглянута усмішка засліплює щоразу, коли ви відкриваєте рот.

Вініри для зубів - сучасний спосіб корекції зубів

Вініри для зубів - це швидкий та ефективний метод для вражаючої зміни іміджу (корекція кольору і розміру зубів). У нашій клініці ви можете виконати цей вид протезування всього лише кілька відвідувань.

Дізнайтеся детальну інформацію про вініри, способи відбілювання зубів і професійну гігієну ротової порожнини у стоматологічній клініці Дентал Офіс Анжели Муренець у Львові за телефоном +38 097 139 76 39 та домовтеся про зустріч вже сьогодні!

20 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page