ВРАЖАЮЧА ЗМІНА ОБРАЗУ ЗА 3 КРОКИ!

Щодня ми переживаємо дуже різні життєві ситуації, як позитивні, так і негативні. Однак, що би не трапилося, важливо усвідомлювати, що вигляд усмішки впливає на те, як нас сприймають у навколишньому середовищі. Щира усмішка зі здоровими та сяючими зубами - це особливість, яка змушує інших любити нас і пам’ятати про нас. Ви хочете, щоб люди вас поважали і обожнювали? Тож спробуйте мати ідеальну усмішку, щоб дарувати її, і ви побачите, що ваша добра енергія скоро поверниться до вас бумерангом. Кожна дія вимагає часу і терпіння. Дізнайтеся як за три кроки ефектно змінити свій образ на краще і повірте у свою унікальність!Крок 1 - подбайте про надійне чищення зубів

З віком та часом, а також внаслідок вживання кави, чаю, червоного вина, куріння, на зубах накопичується наліт і зубний камінь. Такі недоліки впливають не лише на зовнішній вигляд зубів, але і на стан їхнього здоров’я. Тривале накопичення зубного нальоту призводить до негативних наслідків - розвитку карієсу та зростання ризику захворювання ясен. У результаті такого нехтування зуби починають боліти, вони руйнуються, а згодом і випадають. Тому варто регулярно проводити стоматологічний огляд, професійну гігієну ротової порожнини та фторування, щоб мати змогу насолоджуватися власними зубами все життя. У стоматологічній клініці Дентал Офіс Анжели Муренець ми проведемо для вас ці процедури всього лише за одне відвідування!


Ефективне відбілювання зубів , тобто крок 2

Після чистки зубів та содоструминної обробки настав час для вражаючого відбілювання зубів. Хоча існує безліч методів відбілювання зубів, починаючи від звичайних домашніх засобів, з використанням лимону, банану або соди, відбілюючими зубними пастами, закінчуючи спеціальними відбілюючими смужками, може трапитися так, що жоден з них не принесе результатів, якими би ви були задоволені. Крім того, деякі з цих засобів несуть ризик пошкодити емаль. Тому зміну кольору зубів слід довірити фахівцям. Наші спеціалісти можуть відбілити ваші зуби ефективними та безпечними засобами. Професійна стоматологія у Львові - за короткий час ми зробимо вам чарівну усмішку!


Крок 3 - виправте дефекти усмішки

На жаль, трапляється і так, що зуби настільки пошкоджені, що покращити їх зовнішній вигляд за допомогою відбілювання зубів неможливо. У цьому випадку на допомогу приходять сучасні стоматологічні рішення. Перш за все, лікуються всі порожнини, а потім запитайте у нашого спеціаліста, чи є сенс у вашому випадку використовувати композитні, суцільнокерамічні або керамічні вініри.


Стоматологія в клініці Дентал Офіс Анжели Муренець у Львові – ознайомтеся з нашими послугами. Зателефонуйте нам, щоб дізнатись більше.


8 переглядів0 коментарів