top of page

Види зубних імплантатів

Зубні імплантати стають все більш популярною альтернативою протезам. Вони дозволяють зберегти більш природний та естетичний вигляд, гігієнічніші та не створюють незручних ситуацій. Імплантат - це штучний зуб, який замінює раніше видалений або втрачений корінь зуба. Його встановлюють в кістку альвеолярного паростка і покривають зубною коронкою.


Характеристика імплантатів за матеріалами

Найпопулярніші імплантати виготовляються з титану. Цей матеріал є біосумісним і легко інтегрується з тканинами зуба. Ці імплантати популярні серед пацієнтів завдяки їхній міцності та довговічності. Другий тип зубних імплантатів - це цирконієві імплантати , які, як і титанові, біологічно сумісні з тканинами зуба. Їх інакше називають керамічними. Вони теж характеризуються високою міцністю і антикорозійними властивостями.


Характеристика імплантатів відповідно до часу процедури

Зубні імплантати можна розділити відповідно до методу встановлення та часу очікування остаточного ефекту. Існують однофазні та двофазні імплантати. Перший з них дозволяє помістити імплантат в організм пацієнта під час одного лікування. Це стосується насамперед молодих пацієнтів, у яких кістки в хорошому стані, а також в ділянці передніх зубів, без яких щоденне функціонування набагато складніше.

Двофазні імплантати застосовуються у більш складних випадках , коли перед встановленням коронки доводиться чекати, щоб імплантат інтегрувався з кістковою тканиною. Це буває, коли у пацієнта структура більш ослаблена або він страждає від кісткових чи інших захворювань, які впливають на кісткову тканину.


Зручність та комфортність носіння імплантатів

Імплантати застосовуються у випадку втрати поодиноких або групи зубів. Імплантати - це правильне рішення для людей, які хочуть усміхатися на всі 32 зуба.

10 переглядів0 коментарів
bottom of page