top of page

Як не відмовляти собі у святкових стравах і в той же час не переїсти. 5 порад


Розмаїття смачних різдвяно-новорічних страв не перестають спокушати. Хочеться відразу усе скуштувати: і салати, і закуски, і головні страви і десерти. Але ж місце у шлунку обмежене. Як тоді це все спробувати і не набрати зайвих кілограмів, читайте далі. До вашої уваги 5 дієвих порад, які допоможуть пережити ці святкові застілля.

Жінка, яка об'їлася  тортом
Як не відмовляти собі у святкових стравах і в той же час не переїсти. Корисні поради

Перед тим як кудись іти, перекусіть.

Не варто йти в гості чи на вечірку на порожній шлунок. З’їжте щось, що містить білок, наприклад: канапку з сиром, горішки тощо. Білок убереже вас від зайвого солодкого, адже він збалансовує рівень цукру у крові.


Їжте осмислено.

Не втрачайте самоконтроль, коли опиняєтеся перед «шведським столом». Якщо ви щось їсте, то робіть це повільно та осмислено. Ретельно пережовуйте кожен шматочок, відчуйте усі відтінки смаку. Ви можете легко перевірити самого себе чи їли ви осмислено. Для цього потрібно пригадати що саме ви з’їли. Якщо список страв ви склали легко, то ви їли осмислено. Якщо їсти усвідомлено, то ви вбережете себе від зайвих кілограмів, бо ви відчуєте, що вже наїлися, а ось цей шматочок тортика – точно буде лишнім.


Не забувайте пити достатньо води.

Часто люди плутають голод зі спрагою. Тому аби не переїсти, більше пийте. Випийте хоча би склянку води (і не забуваємо про невеличкий білковмісний перекус) перед тим як вийти з дому.


Їжте смачненьке малими порціями.

Відчуття щастя і ситості залежить від того, скільки їжі спожито. Але слід пам’ятати, що саме смак викликає задоволення. Тому не варто спішити заковтнути відразу все. Смакуйте потрошки, з перервами. Так ви вдосталь насолодитеся святковими стравами, не переїсте і вбережете свій живіт від болю.


Проаналізуйте свої помилки

Дуже часто люди на свята переїдають, а потім починають себе картати за це. Рівень стресу зростає і, аби його зменшити, знову тягнуться за щось смачненьке. Так і зароджується замкнуте коло. Якщо ви переїдали, відпустіть це, щоби рухатися далі. Проаналізуйте свої вчинки, щоб у майбутньому їх не допустити.

10 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page