top of page

ЩО РОБИТИ, КОЛИ БОЛИТЬ ЗУБ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Оновлено: 7 лют. 2022 р.

У цій статті ви дізнаєтеся як позбутися зубного болю в домашніх умовах від стоматолога.


Ліки від зубного болю, які можна використовувати

Німесил, ібупрофен, аспірин можуть усунути або послабити зубний біль. Також можна спробувати скористатися пастами або гелями із оніміючою дією - часто з бензокаїном (рекомендовано лише для дорослих). Таким чином ви позбудетеся зубного болю на кілька годин.

Жінка, яка тримається за щоку, бо в неї болить зуб
Як позбутися зубного болю вдома. Поради стоматолога

Що робити, коли болить зуб , а таблеток немає

  1. Тримайте голову піднятою. Положення підпертої голови вище щодо тіла, може утримати кров від припливу до голови. Якщо кров акумулюється у вашій голові, то це призведе до посилення зубного болю.

  2. Уникайте вживання кислої, холодної або твердої їжі безпосередньо перед сном. Ці продукти можуть посилити зубний біль. Намагайтеся уникати продуктів, які викликають біль.

  3. Промийте зуби ополіскувачем. Для дезінфекції та заніміння зубів використовуйте ополіскувач для рота, що містить спирт.

  4. Використовуйте пакет із льодом перед сном. Загорніть пакет із льодом у тканину і покладіть на болючий бік обличчя. Це допоможе пом’якшити біль і зменшити припухлість, щоб ви могли відпочити.

Завжди є причина зубного болю. Тому навіть, якщо вас зуб перестав боліти, варто звернутися до лікаря якнайскоріше, бо справжньої причини болю досі не усунуто, тобто біль повернеться.


Звертайтеся до стоматолога нашої клініки у Львові за телефоном +38 097 139 76 39.28 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page