top of page

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОПОЛІСКУВАЧ ДЛЯ РОТА?


Косметичні засоби для полоскання рота тимчасово усувають неприємний запах із рота, залишаючи приємний присмак і свіжий подих.

Терапевтичні або лікувальні засоби для полоскання рота містять інгредієнти, які забезпечують тривале зменшення бактерій. Їх можна використовувати лише у випадках:

  • захворювання ясен;

  • постійної сухості у роті;

  • накопиченню нальоту.

Перед тим як купувати ополіскувач, спершу слід визначитися для чого саме він потрібен.

Неприємний запах з рота. Якщо головною проблемою є неприємний запах з рота, то використання косметичного засобу для полоскання рота протягом дня подарує свіжий подих і поверне втрачену впевненість.

Сухість у роті. Якщо ви приймаєте ліки або з інших причин у вас часто присутня сухість у роті, тоді обирайте ополіскувач, який допоможе її усунути та забезпечить комфорт у ротовій порожнині протягом багатьох годин.

Проблеми з нальотом або яснами. Інші причини, такі як накопичення зубного нальоту, кровоточивість ясен та гінгівіт, можуть бути усунені шляхом регулярних полоскань ополіскувачем, який містить фтор, або має інші активні компоненти, які борються з бактеріями.


Перед купівлею ополіскувача обов’язково проконсультуйтеся зі своїм стоматологом. Пацієнти нашої стоматологічної клініки отримують комплексні рекомендації про використання засобів догляду за ротовою порожниною, які найкраще підходять для їхнього стану зубів і ясен.

14 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page