top of page

ЯК ПЕРЕСТАТИ БОЯТИСЯ СТОМАТОЛОГА?

Оновлено: 21 лип. 2021 р.

Тепер прийом у стоматолога став безболісним і комфортним. Ще ніколи раніше не було так легко вдосконалити свою усмішку та покращити здоров’я зубів. Сьогодні багато стоматологічних процедур проводяться під анестезією, тому ви не піддаєтеся стресу. То що робити, щоб не боятися стоматолога?

Правильні харчові звички та правильна гігієна ротової порожнини

На стан зубів сильно впливають харчові звички та гігієна ротової порожнини. Незважаючи на те, що в даний час це дуже популярна і модна тема, на жаль, багато людей все ще роблять помилки, які призводять до розвитку карієсу. Тож варто звернути увагу на те, що ви їсте і як чистите зуби, те саме стосується і дітей. І так, надзвичайно важливо їсти овочі, фрукти, молочні продукти та рибу, які забезпечують організм необхідною кількістю поживних речовин, таких як кальцій, фосфор та вітаміни. Більше того, слід підкреслити, що вживання солодощів, солодких напоїв, кави та чорного чаю, а також куріння сигарет є дуже шкідливими як для здоров’я, так і зовнішнього вигляду зубів. Щодо належної гігієни ротової порожнини, то вона повинна включати чищення зубів зубною пастою і щіткою після кожного прийому їжі.


Стоматологічні процедури, які допомагають боротися з карієсом

Хочете мати ідеально чисті та доглянуті зуби? Регулярно, тобто не рідше ніж один раз на пів року, відвідуйте стоматолога, щоб провести повний огляд зубів та професійну гігієну ротової порожнини, тобто видалення зубного каменю і нальоту. Надійним способом зберегти здорову і білосніжну усмішку є содоструменева обробка та фторування зубів. Ці процедури ви можете зробити в стоматологічній клініці Дентал Офіс Анжели Муренець за один візит. Такі види лікування захищають зуби від розвитку карієсу та захворювань ясен.

Відбілювання зубів - вдома чи в стоматологічній клініці?

Відбілюючи зуби у домашніх умовах, ви ризикуєте пошкодити емаль і нерівномірно висвітлити зуби. Якщо ви хочете покращити свою усмішку, то варто звернутися до фахівця, щоб провести процедуру відбілювання зубів під наглядом досвідченого стоматолога.

Чому важливо проводити профілактику зубів?

Ваш стан ротової порожнини безпосередньо залежить від того , що ви їсте, п’єте, як часто чистите зуби, відвідуєте стоматолога, які ліки приймаєте. Саме тому важливо дбати про свій щоденний раціон, частоту і якість чищення зубів, позбутися шкідливих звичок і натомість здобути нову – регулярно ходити до стоматолога на профілактику. Ці заходи є ефективними, щоб зберегти здоров’я зубів і ясен. Хочете мати красиві та здорові зуби? Почніть працювати над цим щодня, і результати точно вас здивують! Незабаром виявиться, що карієс, який до цього був вашим кошмаром, вже не буде вас хвилювати, а поява чарівної білосніжної усмішки стане справжньою причиною пишатися собою!

Стоматологія в клініці Дентал Офіс Анжели Муренець вам точно сподобається, адже ми турбуємося про комфорт, якість та швидкість проведення процедур. Якщо вас цікавить профілактика, лікування зубів, лікування ясен, повернення естетики усмішки чи протезування зв'яжіться з нами просто зараз! Ласкаво просимо!

11 переглядів0 коментарів
bottom of page